Ekomini

Ekomini Hakkında

2012 yılının başından itibaren faaliyetlerine başlayan Ekomini, her geçen gün daha da büyüyen perakende sektöründe, yoğun rekabetten etkilenen geleneksel kanal girişimcilerine eşsiz bir yatırım fırsatı sunarken; müşterilerine de hızlı ve markalı ürün alış-verişinin keyfini yaşatmaktadır.Gıda, atıştırmalık, süt ürünleri, şarküteri ürünleri, gazlı-gazsız tüm içecek çeşitleri, alkollü içecek çeşitleri, temizlik ve kişisel bakım ürünleri ile hemen hemen tüm müşteri gereksinimlerini karşılamaktadır.

Yüksek müşteri memnuniyeti için işletmecilerine duyduğu güven ve bu güvenden aldığı güçle ,Türkiye perakende sektöründe benzersiz bir iş modeli geliştiren Ekomini, hedefleri çerçevesinde sektörde en fazla mağaza sayısına sahip olmak için çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Vizyonumuz

Geleneksel perakendede alternatif kanal oluşturarak sürdürülebilirliği sağlamak, bu amaçla desteklemek ve tüm paydaş ve müşteriler için değer yaratmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin hızlı tüketim ürünlerine dönük ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, yaşam alanlarına yakın, güvenilir ve tüketicinin dostu olan satış noktaları yaratmaktır.

Değerlerimiz

  • Girişimcilik: Geleneksel perakende kanalında çalışmak isteyen bireylere kendi işlerinin sahibi olabilecekleri fırsatı ve girişimciliği yaratmak.
  • Yaygınlaşma ve büyüme: Mağazaları hızlı bir şekilde, stratejiye uygun yerlerde açarak yaygınlaşmak
  • Müşterilerimize yüksek hizmet: Mağazaları ziyaret eden müşterilerimizin memnun kalmaları için mağaza sahiplerine gerekli yönlendirme, eğitim, desteğin sağlanması ve takibi.